"Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka" Jan Paweł II
"Troska o dziecko jest pierwszym   i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"Jan Paweł II

Dzień 23 lutgo 2009 to jeden z najpiękniejszych dni w życiu mojej rodziny. Tego dnia urodziła się Zuzia. Moja pierworodna córka.Kiedy na świat przychodzi maleństwo, rozpiera nas wielka radość i duma. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Zuzia jest z nami.

 

Ale radość i szczęście przyćmiła nam informacja o nieuleczalnej chorobie Zuzi. Dopóki nie było jeszcze wyników badań, mieliśmy nadzieję, że jednak Zuzia jest zdrowa, że choroba jej nie dotknie. Ale niestety, wyniki badań są jednoznaczne. Zuzia jest chora na mukowiscydozę (Informacje o chorobie).

Koszt leczenia Zuzi przekracza nasze możliwości finansowe.
Co więcej – Zuzia wymaga ciągłej opieki, tak więc moja żona nie może podjąć pracy.

Nie jest łatwo mówić o problemach – życiowych i finansowych. Ale nie zmienię tego, że moja córka urodziła się z nieuleczalną chorobą. Jedyne co mogę dla niej zrobić, to pomagać w leczeniu.

Teraz jest czas, kiedy każdy z nas składa do Urzędu Skarbowego swoje rozliczenie podatkowe. A w rozliczeniu jest rubryka, w której możemy wskazać, dla jakiej fundacji Urząd Skarbowy przekaże 1% naszego podatku. W związku z tym zwracam się do Państwa z olbrzymią prośbą – jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście o tym, dla kogo przeznaczyć ten 1 %, przekażcie go dla małej Zuzi.

 

Leki kupione z pieniędzy zebranych przez Fundację pomogą Zuzi normalnie funkcjonować. Bez nich nie jest to możliwe. Za okazaną pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

 

 

Karolina i Artur Strzeleccy

 

Przekaż Swój 1% podatku ZUZI.      Pomóż jej walczyć o zdrowie.

Wakacje 2016

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© Artur Strzelecki